Інвертор Huawei SUN2000-50KTL-M0 (50 кВт, 3 фази, 6 трекерів)
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-50KTL-M0 застосовується для перетворення постійного електричного струму, що виробляється сонячною батареєю, у трифазний змінний синусоїдний струм. Причому в нього та ж фаза та частота, що застосовується в міських електромережах.
Мережевий сонячний інвертор Huawei SUN2000-50KTL-M0 успішно використовується в промислових сонячних електростанціях мегаватного класу та в домашніх умовах. Оскільки він додає в електромережу струм, що виробляється сонячними батареями, він застосовується в побуті для заощадження електроенергії. Інноваційні технічні рішення, які використовуються в цих інверторах, забезпечують високий кпд фотоелектричних станцій.
Інвертор SUN2000 використовується в мережевих фотоелектричних енергосистемах, розташованих на плоских дахах, і у великих електростанціях. Типова мережева фотоелектрична енергосистема складається з ланцюжка фотоелектричних модулів, мережевих інверторів.
Переваги:
- Інтелектуальне рішення: зниження часу на усунення несправностей шляхом інтелектуального моніторингу і виявлення несправностей по ланцюжках (стрингам)
- Висока ефективність
- Безпека: попередження аварійних ситуацій за допомогою вбудованих пристроїв захисту від перенапруги зі сторін AC або DC класу II, струмовий захист — без запобіжників, контроль витоку струмового
- Відсутність зовнішніх вентиляторів: виключення необхідності в обслуговуванні та заміни вентиляторів завдяки системі природного охолодження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 50000 Вт |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 107.5 мм |
| Ширина | 55.5 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 74 кг |
- Цена: 123 240 ₴





