Технічні характеристики
Додатковий опціонал/можливості: Сумісність з генератором збільшує тривалість резервного живлення під час перебоїв в електромережі
Додатковий опціонал/можливості: Кілька інверторів можуть працювати разом, утворюючи мікромережу
Додатковий опціонал/можливості: Підтримка двох портів для інтелектуального керування основним та резервним живленням
Додатковий опціонал/можливості: 10 секунд 200% перевантаження
Додатковий опціонал/можливості: Час автоматичного перемикання <4 мс, що забезпечує плавний перехід від підключення до мережі до резервного живлення
Габарити (без упаковки), мм: 560х335х227
Вага (без упаковки), кг: 21.6
Комплектація: Інвертор
Комплектація: Інструкція
Комплектація: Гарантійний талон
Комплектація: Упаковка
Комплектація: Пластина для кріплення
Комплектація: Розпірний болт x4
Комплектація: Кріпильний гвинт x2
Комплектація: Коннектор постійного струму x2
Комплектація: Кабель паралельного зв'язку
Комплектація: Роз'єм RJ45 x4
Комплектація: CT x1
Комплектація: WiFi/GPRS адаптер
Комплектація: Bluetooth-антена
Виробник (бренд): Solis
Номінальна потужність: 6000 W
Пікова потужність: 12000 W
Максимальний струм заряду: 135 A
Діапазон вхідної напруги: 170-280 V
ККД: 94.7 %
Робоча температура: -40...+60 °C
Гарантія: 120 міс.
Тип: Гібридний
Кількість фаз: 1
Вихідна напруга АКБ: 48 V
Час перемикання: 4 мс
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
Кількість MPPT трекерів: 2 MPPT
Паралельне підключення: Так
Країна-виробник товару: Китай
Додатково: GPRS (опційно)
Додатково: WiFi logger (опційно)
Кількість входів на 1 МРР трекер: 2+2
Діапазон роботи MPPT контролера: 90 - 435 V
Максимальний вхідний струм сонячного поля PV: 16+16 A
Максимальна вхідна потужність PV, сонячного масиву: 9.6 kWh
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solis |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальный ток | 135 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 6000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 97.5 % |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Степень защиты IP | 66 |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 227 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Высота | 560 мм |
| Вес | 22.2 кг |
- Цена: 47 165 ₴




