



Гібридний інвертор три фази 12кВт Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi для сонячної електростанції
- В наличии
- Код: 12кВт Deye SUN-12K-SG04LP
86 385 ₴
Гібридний інвертор три фази 12кВт Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi для сонячної електростанції
Абсолютно новий трифазний гібридний інвертор з низькою напругою батареї 48 В, що забезпечує безпеку та надійність системи. Завдяки компактному дизайну та високій щільності потужності, ця серія підтримує відношення постійного/змінного струму 1,3, що дозволяє економити інвестиції в пристрої. Він підтримує трифазний незбалансований вихід, розширюючи сценарії застосування.
Оснащений портом CAN (x2) BMS та паралельним портом, портом x1 RS485 для BMS, портом x1 RS232 для віддаленого керування, портом x1 DRM, що робить систему розумною та гнучкою.
Розумна платформа моніторингу
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу інверторні продукти повної серії Deye підтримують дистанційне відключення одразу при виникненні аварії. Віддалена настройка параметрів та оновлення мікропрограмного забезпечення, що спрощує експлуатацію та технічне обслуговування фотоелектричних установок.
Особливості:
- Низьковольтний інвертор
- Батарея низької напруги 48 В, конструкція із трансформаторною ізоляцією;
- 6 періодів часу для заряджання/розряджання акумулятора;
- Максимальний струм заряджання/розряджання 240А;
- Максимально можливе з'єднання 10 шт. паралельно;
- Пара постійного струму та пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи;
- Підтримка накопичення енергії від дизельного генератора;
- Підтримує трифазний несиметричний вихід;
- Унікальна програма Smart Load та функція згладжування піків мережі.
Характеристики:
- Номінальна потужність, Вт: 12000
- Пікова потужність, Вт: 24000
- Вихідна напруга, В: 220-380
- Частота виходу, Гц: 50/60
- Чиста синусоїда: так
- Ефективність перетворення, %: 97
- Можливість паралельного під'єднання: Так, до 10 пристроїв
- Фази: 3
- Вхідна напруга батареї, В: 40 - 60
- Номінальна вхідна напруга, В: 48
- Струм заряджання АС, А: 240
- Максимальний струм заряджання АС + PV, А: 26+13
- Максимальний струм заряджання PV, А: 240
- Максимальна вхідна напруга PV, В: 160-800
- Максимальная потужність панелей, Вт: 15600
- Тип підтримуваних акумуляторів: LiFePO4, Li-ion, Lead-acid
- Температура експлуатації: -40...+60
- Вага, Кг: 33,6
- Габарити, мм: 422х702х281 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 12000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 13200 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 97.6 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 699.3 мм |
| Ширина | 422 мм |
| Высота | 279 мм |
| Вес | 33.6 кг |
- Цена: 86 385 ₴



