Мережевий інвертор 20кВт Deye SUN-20K-G04
Цей інвертор є потужним мережевим інвертором з номінальною потужністю 20 кВт, розробленим для надання постійного живлення сонячними панелями. Цей надійний і продуктивний інвертор є ідеальним рішенням для великих сонячних електростанцій та підприємств.
Він має високу ефективність і точне регулювання напруги та частоти, забезпечуючи стабільне живлення підключених пристроїв. Захист від перевантаження, короткого замикання та перенапруги гарантує безпеку та довговічність його роботи. Інвертор також має високий рівень захисту від пилу та вологи, що дозволяє його використання в будь-яких умовах. З його допомогою можна підключити сонячний масив потужністю до 26 кВт.
Інвертор працює в трьохфазній мережі, може бути паралельно з'єднаний та розширений. Управління та моніторинг можуть бути здійснені з використанням програмного забезпечення або мобільного додатка, а також є можливість зберігання та відновлення налаштувань. Цей інвертор є ідеальним рішенням для великих сонячних електростанцій та комерційних підприємств, забезпечуючи безпеку, довговічність та зручне управління.
Схема роботи:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 850 В |
| Номинальный ток | 32 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220В-380В |
| Коэффициент преобразования | 0.8 |
| Номинальная мощность | 20000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 22000 Вт |
| Ток холостого хода | 48 А |
| Перегрузочная способность | 110% |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 98.6 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Нет |
| Защита от переполюсовки | Нет |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 22000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Высота | 577 мм |
| Вес | 23 кг |
- Цена: 49 602 ₴







