Гібридний інвертор 6кВт Deye SUN-6K-SG03LP1-EU WiFi
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU інвертор підходить для побутового та комерційного використання, максимізуючи рівень власного споживання сонячної енергії та збільшуючи вашу енергетичну залежність. Протягом дня фотоелектрична система виробляє електроенергію, яка спочатку подаватиметься на навантаження. Потім надмірна енергія заряджатиме акумулятор через SUN 6K-SG. Нарешті накопичена енергія може бути вивільнена, коли цього вимагають навантаження. Акумулятор також може заряджатися від дизель-генератора, щоб забезпечити безперебійне живлення у разі вимкнення електроенергії.
Модель оснащена портом RS485/CAN для зв'язку з акумулятором.
Розумна платформа моніторингу
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу інверторні продукти повної серії Deye підтримують дистанційне відключення одразу при виникненні аварії. Віддалена настройка параметрів та оновлення мікропрограмного забезпечення, що спрощує експлуатацію та технічне обслуговування фотоелектричних установок.
Особливості:
- Кольоровий сенсорний РК-дисплей; ступінь захисту IP65;
- 6 періодів часу для заряджання/розряджання акумулятора
- Максимум. струм зарядки/розрядки 190А;
- Макс. 16 шт. паралельно;
- Пара постійного струму та пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи;
- - Підтримка накопичення енергії від дизельного генератора;
- Батарея низької напруги 48 В, безпечна та надійна;
- Унікальний додаток Smart Load та функція згладжування піків мережі;
- Швидкий перехід за 4 мс із мережевого режиму в автономний, завдяки чому традиційний кондиціонер із фіксованою частотою працює добре.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальный ток | 27.3 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 6000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 6600 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 97.6 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 233 мм |
| Вес | 20.5 кг |
- Цена: 41 895 ₴







